zapamätať prihlásenie
zabudnuté heslo

iVýskumy pomáhajú firmám a inštitúciám sa správne rozhodovať, poznať názory svojich zákazníkov a verejnosti. Skúmajú tiež postoje zamestnancov, testujú reklamné koncepty či webstránky.
Staňte sa preto aj Vy členom našej komunity a ovplyvnite kúsok sveta!

Odmeny

Aby sme vyjadrili vďaku účastníkom našich výskumov, je pre všetkých členov k dispozícii kreditný systém, v ktorom sa zbierajú kredity. Tie je možné vymeniť za peniaze, poukážky do obchodov alebo za dobročinné príspevky.

Za účasť vo výskumoch získavajú kredity, ktorých počet závisí na dĺžke a zložitosti konkrétneho dotazníka. Hodnota odmeny za účasť v bežnom dotazníku sa pohybuje okolo 0,3–2,5 eura. Výmenný pomer je 300 kreditov = 1 euro).

Hotovosť

Peniaze Vám budú doručené poštovou poukážkou na Vašu adresu. Minimálna výška prevodu na hotovosť je 10 eur (3000 kreditov). V niektorých typoch výskumov (napr. internetové diskusie) dostávajú ich účastníci priamo finančnú odmenu, obvykle vo výške 10 až 35 eur.

Poukážky do obchodu Mall.sk

Elektronika, kozmetika, domáce príslušenstvo a ďalší sortiment. Platí v internetovom obchode Mall.sk. Minimálna výška prevodu sú 2 eurá (600 kreditov).

Prevod na dobročinné účely

Vašimi kreditmi môžete podporiť niektorú z dobročinných organizácií. V súčasnosti je takou organizáciou nadácia Dobrý Anjel, a v budúcnosti plánujeme pridať ďalšie. Pokiaľ máte tip na transparentnú dobročinnú nadáciu, môžete nás kontaktovať. Minimálna výška prevodu je 1 euro (300 kreditov).

Súťaže o ceny

Na iVýskumoch je možné sa okrem vyššie uvedených možností tiež zúčastniť ďalších súťaží o zaujímavé ceny. Sledujte naše stránky, aby ste sa o nich dozvedeli viac.