Za Váš názor Vás odmeníme!

Výskumy pomáhajú podnikom zistiť spokojnosť ich zákazníkov a umožňujú zlepšovať produkty a služby. Staňte sa členom nášho panela a zúčastnite sa výskumov a vyjadrite svoj názor aj Vy.
Viac informácií...

Pokyny pre mobilné dotazníky

Pre správne fungovanie tohoto typu výskumov je potrebné, aby ste mali na Vášom mobilnom telefóne alebo smartfóne aktivovaný a správne nastavený internet v mobile, alebo mali správne nastavené WiFi pripojenie.

Pre pomoc s nastavením služby navštívte webové stránky Vášho operátora alebo kontaktujte infolinku
(Telekom – 12345, Orange – 905, O2 – 949). Prípadne môžete skúsiť nastaviť si telefón podľa návodu na stránkach Mobilmania.sk.

Telekom Mobilný internet

Orange

Telefónica O2 automatické nastavenie služieb

Cena za pripojenie pomocou mobilného telefónu

Cena za pripojenie k mobilnému dotazníku sa v rámci SR riadi tarifov pre mobilný internet, ktorý využívate, ale taktiež sa môžete pripojiť bezplatne prostredníctvom WiFi! Pri štandardných cenách by Vaše pripojenie a vyplnenie dotazníka nemalo presiahnuť sumu 50 centov.

Objem prenesených dát pri vypĺňaní tohoto typu dotazníkov je veľmi nízky, ale aj tak neodporúčame odpovedať na dotazník zo zahraničia (roamingu), kde môže Váš operátor aplikovať rozdielne, teda vyššie sadzby.

S prípadnými otázkami ohľadne mobilných dotazníkov a ich vypĺňania nás môžete kontaktovať na e-mailovej adrese info@ivyskumy.sk.