Za Váš názor Vás odmeníme!

Registrácia - krok 1: kontaktné údaje

Vaše osobné údaje a kontakty slúžia pre odmeňovanie a k administratívnym účelom. Sú uložené oddelene od ostatných informácií a nie sú spojované s Vašimi odpoveďami v dotazníkoch. Tieto údaje nepredáme žiadnemu ďalšiemu subjektu, a nebudeme Vám ani posielať žiadne obchodné ponuky. Vykonávame výskum trhu, a preto Vás budeme oslovovať iba s dotazníkmi.

Za členstvo nič neplatíte a Vašu účasť na projekte iVýskumy.sk môžete v prípade Vašej nepokojnosti kedykoľvek zrušiť s okamžitou platnosťou.

Meno: Priezvisko:
Ulica: Popisné číslo:
PSČ: Obec:

Ak bývate alebo žijete v Českej republike, prosíme zaregistrujte sa pomocou našich českých stránok www.ivyzkumy.cz.

Váš e-mail:na túto adresu Vám príde e-mail s registráciou
Zvoľte si heslo:zadajte heslo, ktoré budete používať pri vstupe na iVýskumy.sk
Kontrola hesla:zadajte pre kontrolu rovnaké heslo ešte raz
Váš mobil:

Po registrácii Vám príde e-mailom Vaše osobné ID číslo pridelené systémom, ktoré budete používať pre vstup na stránky a k dotazníkom spolu s Vašim heslom.

Vaša e-mailová adresa nebude za žiadnych okolností poskytnutá tretej strane. Nerozosielame žiadne reklamné správy, ani inú nevyžiadanú poštu.

Výber výskumov

Môžete sa zúčastniť niekoľkých rôznych typov výskumov. Ak nechcete byť niektorým z nasledujúcich spôsobov kontaktovaní, stačí pri danej položke odškrtnúť označenie. Chcem sa zúčastniť:

Internetových výskumov

o každom novom výskume budete informovaní e-mailom a vyplníte dotazník sami na internete.

Mobilných výskumov

ide o dotazníky, ktoré sú určené na vyplnenie vo Vašom mobilnom telefóne pomocou prehliadača a dátového pripojenia (WiFi, EDGE, 3G, LTE...). Pozvánka s odkazom Vám príde SMSkou a Vy vyplníte dotazník v mobile (viac o pripojení a vypĺňaní v mobile nájdete tu.)

Telefonických výskumov

v prípade výskumu Vám náš anketár zavolá na zadané telefónne číslo a dotazník s Vami preberie krok po kroku cez telefón.

SMS výskumov

veľmi krátke dotazníky, ktoré Vám prídu prostredníctvom SMS a Vy na ne odpovedáte taktiež formou SMS.

Podmienky

>